Category Archives: Dobrodzień

Operator CNC w miejscowości Dobrodzień

      Brak komentarzy do Operator CNC w miejscowości Dobrodzień
operator cnc

Miasto Dobrodzień jest położone w województwie opolskim w powiecie oleskim. Miasto leży pomiędzy Opolem a Lublińcem. W miejscowości zamieszkuje ponad 4 tysiące mieszkańców. Jest to niewiele, a przecież ta okolica jest bardzo urokliwa. Wbrew pozorom nie ma wcale mało ofert pracy w tych rejonach. Budzi to nadzieję na to, że w przyszłości coraz więcej osób będzie się decydowało na to,… Read more »

Najlepsze sposoby na spędzanie przerw w pracy

      Brak komentarzy do Najlepsze sposoby na spędzanie przerw w pracy
jak spedzać przerwy w pracy Dobrodzień

Każdej osobie pracującej na umowę o pracę przysługują przerwy. Wymiar przerw zależny jest m.in. od rodzaju wykonywanej pracy. Generalnie każdemu pracownikowi przysługuje 15 minut przerwy, a osobie, która wykonuje swoje zadania zawodowe przed monitorem ekranowym przysługują również 5-minutowe przerwy na każdą godzinę pracy. Pracodawcy w Dobrodzieniu doskonale wiedzą, jak ogromne znaczenie ma odpoczynek od pracy. To dzięki niemu pozwalamy przez… Read more »

Oferty pracy dla stolarzy

      Brak komentarzy do Oferty pracy dla stolarzy
praca dla stolarza

Wysoce rozwinięty sektor przemysłowy, blisko 100 przedsiębiorstw z branży stolarskiej prowadzonych z pokolenia na pokolenie, zamiłowanie do tworzenia mebli. Stolica śląskiego meblarstwa – Dobrodzień – gwarantuje miejsca pracy dla ogromnej części mieszkańców. Niski poziom bezrobocia oraz regularnie – od wielu lat – zasilany budżet miejski sprawiają, że żyje się tutaj na całkiem przyzwoitym poziomie. Zamiłowanie do stolarki przechodzi od starszych… Read more »