Category Archives: Strzelce Opolskie

Co może utrudniać znalezienie pracy?

      Brak komentarzy do Co może utrudniać znalezienie pracy?
szukanie pracy

Nieodpowiednie kwalifikacje, złe nastawienie, brak spersonalizowanego CV – to tylko kilka czynników, które mogą wpływać negatywnie na Twoje poszukiwania wymarzonej pracy. Podpowiemy Ci, czego unikać, aby zdobyć zatrudnienie w mgnieniu oka. Co może utrudniać znalezienie pracy? Okazuje się, że problemy w znalezieniu zatrudnienia dotykają sporej liczby osób, które są zbyt mało zaangażowane. Ważne jest to, aby regularnie sprawdzać oferty pracy… Read more »

Kreatywność, a może dyscyplina w CV? Co jest ważniejsze podczas szukania pracy w Strzelcach Opolskich?

kreatywność a może dyscyplina w CV

Z każdej strony można usłyszeć, że przy szukaniu pracy przede wszystkim liczy się kreatywność. Ale czy zawsze? Oczywiście, że zdarzają się sytuacje, w których wykupienie billbordu w centrum miasta z napisem „Wydałem ostatnie 1000 zł na ten billboard. Zatrudnij mnie.” okazuje się kluczem do sukcesu. Bywa i tak. Jednak to sporadyczność. Okazuje się, że coraz częstsze są elektroniczne systemy do… Read more »

Ubiór na rozmowie kwalifikacyjnej w Strzelcach Opolskich, a nasz prawdziwy wizerunek

jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną

Osoby szukające zatrudnienia w Strzelcach Opolskich, są w stanie zrobić wiele, żeby dostać pracę, na której im zależy. Ogólnie szerzona wiedza o standardach wizerunkowych, jakie powinno się zachować udając się na rozmowę w sprawie pracy, sprawiają, że nawet osoby na co dzień wyrażające swój styl w bardzo oryginalny sposób, wskakują w garsonki i garnitury. Co powinny zrobić zatem takie osoby,… Read more »

Poziom bezrobocia w Strzelcach Opolskich

      Brak komentarzy do Poziom bezrobocia w Strzelcach Opolskich
bezrobocie Strzelce Opolskie

Uwarunkowania gospodarcze na rynku pracy w Strzelcach Opolskich We wschodniej części województwa opolskiego, na Wyżynie Śląskiej, leżą Strzelce Opolskie. Powierzchnia miasta wynosi 30,13 km², a liczba mieszkańców – 18 205 osób. Dogodne warunki komunikacyjne są solidnym argumentem pod handel i inwestycje. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 94, w pobliżu natomiast znajduje się autostrada A4. Pomimo dogodnych warunków, które mają… Read more »