Category Archives: Głuchołazy

Studenckie wakacje – jak wykorzystać je w pełni?

studenci

Jesteś studentem, a więc masz aż trzy miesiące wakacji? W takim razie przyszła pora na to, żeby je odpowiednio wykorzystać. Tylko w jaki sposób? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule.Mieszkasz w Głuchołazach w województwie opolskim i chcesz odpowiednio wykorzystać swoje wakacje jako student? W głowie masz milion pomysłów, jednak najważniejsze jest dla Ciebie to, żeby nieco dorobić do kieszonkowego? W takim… Read more »

Stres w pracy? Poznaj nieoczywiste sposoby na radzenie sobie z nim

stres w pracy

Mieszkańcu Głuchołaz, nawet Ciebie może dopaść stres w pracy. Nie ma w tym nic złego. Silne oraz długotrwałe napięcie może mieć wręcz destrukcyjny wpływ na Twoje zdrowie. Są przypadki, kiedy nawet uniemożliwia odpowiednie funkcjonowanie w pracy. Istnieją sposoby, które pomogą Ci poradzić sobie z takim stanem. Pierwszy z nich to planowanie. Niestety, ale brak organizacji oraz spontaniczne działanie nie zawsze… Read more »

Grafik w Głuchołazach

      Brak komentarzy do Grafik w Głuchołazach
grafik w Gluchołazach

Głuchołazy to miejscowość, która znajduje się na Śląsku, w województwie opolskim, w powiecie nyskim. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Głuchołazy. Miasto ma bardzo ciekawe położenie. Otóż leży na styku Gór Opawskich, czyli Sudetów, a Przedgórza Paczkowskiego, czyli Przedgórzy Sudeckich. Dodatkowo znajduje się nad rzeką Białą Głuchołaską. W tym mieście mieszka niemal 15 tysięcy mieszkańców. Ale czy łatwo tam znaleźć pracę? Jest… Read more »

Kiedy szukamy pracy w Głuchołazach?

      Brak komentarzy do Kiedy szukamy pracy w Głuchołazach?
oferty pracy Głuchołazy

Zwolnienie ze strony pracodawcy, niskie zarobki, przeprowadzka do innego miasta czy może ukończenie szkoły? Powodów, dla których zaczynamy szukać pracy, jest wiele. Każdy ma swoją przyczynę, a mogą one być bardzo różne. Ale poza tak oczywistymi sytuacjami, które wymuszają wejście na rynek pracy jako kandydat, jest jeszcze cała masa innych – mniej oczywistych przesłanek, dzięki których rozpoczynamy przeglądanie ofert pracy… Read more »

Najbardziej stresujące zawody

      Brak komentarzy do Najbardziej stresujące zawody
stres w pracy

Czy jest to w ogóle możliwe, żeby w pracy zawodowej w Głuchołazach uniknąć stresu? A może jesteśmy w stanie występujący stres zredukować? Co zrobić w nagłej sytuacji, która wywołuje przyspieszone bicie serca oraz poczucie strachu? Czy zawsze stres jest niebezpieczny? Dziś postaram się rozprawić z jednym z największych problemów cywilizacyjnych dzisiejszych czasów. Co jest tym ogromnym zagrożeniem, które może dotknąć… Read more »