Category Archives: Paczków

Pozytywny wizerunek szefa – jak go osiągnąć?

przełożony

Każdemu z nas lepiej pracuje się, kiedy posiada przyjaźnie do nas nastawionego pracodawcę. Ważne jest to, aby ten był nie tylko kompetentny, ale też w odpowiedni sposób nas motywował i wspierał w podejmowanych działaniach. To wszystko jest bardzo istotne z wielu względów. Dotyczy to również osób zatrudnionych w miejscowości Paczków w województwie opolskim. Są pewne cechy, którymi dobry szef się… Read more »

Jesteś z Paczkowa i znalazłeś nową pracę? Dowiedz się co zrobić, aby poczuć się dobrze w nowej firmie

jak poczuć się dobrze w nowej firmie

W każdej firmie panuje inna kultura pracy. Przejście z jednego miejsca do drugiego często bywa trudne i stresujące. Nowi ludzie, nowy budynek, nowe zajęcie… Często wchodzimy do nowej firmy i wkraczamy do już zgranego zespołu. Niekiedy trudno jest się odnaleźć w panujących tam zasadach. Trudno bywa nawet w Paczkowie. W małych firmach również miesiącami można poznawać zasady, które tam panują…. Read more »

Referencje od pracodawcy w Paczkowie

      Brak komentarzy do Referencje od pracodawcy w Paczkowie
referencje od byłego pracodawcy

Fakt, że nie warto palić za sobą mostów u pracodawcy w Paczkowie, z którym kończymy naszą współpracę jest niepodważalny. Kiedy ubiegamy się o nową pracę, nasz potencjalny pracodawca zawsze może przecież zadzwonić do poprzedniego szefa i zapytać o to jakimi byliśmy pracownikami, jak podchodziliśmy do zlecanych nam zadań, jak odnosiliśmy się do przełożonego oraz do pozostałych członków zespołu pracowniczego. Ale… Read more »

Jak szukać pracy?

      Brak komentarzy do Jak szukać pracy?
jak szukać pracy?

Jeśli zapytalibyśmy mieszkańców w jaki sposób szukają ofert pracy w Paczkowie, z pewnością usłyszelibyśmy, że na portalach z ogłoszeniami o pracę. Pomimo, że sposobów na znalezienie pracy jest dużo więcej, to większość kandydatów szuka pracy w ten właśnie najbardziej znany sposób. Jakie są inne sposoby szukania pracy? Kandydaci do pracy, często zapominają o innym sposobie na zdobywanie informacji o nowych… Read more »