Category Archives: Opole

Nie masz doświadczenia? To nic, ważne są chęci!

nie masz doświadczenia liczą się dobre chęci

Jesteś mieszkańcem Opola, czytasz ogłoszenia o pracę i łapiesz się załamany za głowę? A to wszystko przez to, że nie masz doświadczenia zawodowego? A przecież każdy pracodawca wymaga od kandydatów minimum 2-letniego doświadczenia w zawodzie… Tak się składa, że rekruterzy oczekują czegoś jeszcze, co jest równie wysoko punktowane. A mianowicie chęci! I wcale nie muszą o tym pisać w ofercie…. Read more »

Kariera New Business Managera – praca w Opolu

      Brak komentarzy do Kariera New Business Managera – praca w Opolu
new business manager Opole

Kim jest New Business Manager? Czym zajmuje się w pracy? Kto może pracować na takim stanowisku? Jakie są zarobki? Czego wymaga się od kandydatów aplikujących na to stanowisko? Jakie są szczeble kariery zawodowej? Z czym wiąże się praca New Business Managera? New Business Manager zajmuje się pozyskiwaniem nowych “biznesów”. Szuka nowych klientów – i co za tym idzie – nowych… Read more »

Gospodarka lokalna

      Brak komentarzy do Gospodarka lokalna
Praca Opole

Opole od 1950 roku jest stolicą województwa opolskiego. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, naukowym, kulturalnym oraz administracyjnym województwa. Znajduje się tam również siedziba władz ziemskiego powiatu opolskiego. Jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Funkcjonują tam między innymi zakłady przemysłu maszyn i urządzeń, motoryzacyjny czy spożywczy. ROZWÓJ MIASTA Obszar gospodarczy Opola ma bardzo dobre wskaźniki. Miastu udaje się pozyskiwać inwestorów, a… Read more »