Kim jest New Business Manager? Czym zajmuje się w pracy? Kto może pracować na takim stanowisku? Jakie są zarobki? Czego wymaga się od kandydatów aplikujących na to stanowisko? Jakie są szczeble kariery zawodowej? Z czym wiąże się praca New Business Managera?

New Business Manager zajmuje się pozyskiwaniem nowych “biznesów”. Szuka nowych klientów – i co za tym idzie – nowych źródeł finansowych dla firmy. Jeśli uda mu się nawiązać kontakt z jakąś firmą to znaczy, że osiągnął sukces zawodowy. Sukces – można rzecz w małej skali – liczonej jako jeden deal.

Jeśli chodzi o zakres obowiązków, można odnaleźć sporo wspólnego ze stanowiskami sprzedażowymi, aczkolwiek nie ma tutaj nic wspólnego z agresywną sprzedażą. Wręcz przeciwnie – poprzez dokładne rozeznanie w rynku oraz skrupulatne zbadanie potrzeb potencjalnego klienta, osoba na tym stanowisku jest w stanie w taki sposób przeprowadzić rozmowę, ze klient zaufa i się zaangażuje. A jeśli się zaangażuje – podpisze umowę.

Oferty pracy w Opolu jasno przedstawiają wymagania stawiane na stanowisku. Od kandydatów oczekuje się bowiem pozytywnego podejścia do życia, empatii, umiejętności słuchania, cierpliwości, spokoju, a zarazem poczucia humoru, pewności siebie czy nawet przebojowości.

Zarobki uwzględniają oczywiście podstawę – którą warto wynegocjować podczas rozmowy kwalifikacyjnej w takiej wysokości, aby pokryła nasze podstawowe koszty życia. Wszystko powyżej podstawy, zależy od pracy i zaangażowania pracownika. System premiowy pozwala bowiem uzyskać naprawdę niemałą sumę na koniec miesiąca.

Jeśli chodzi o szczeble kariery zawodowej, to kolejnym krokiem jest awans na stanowisko New Business Directora. Pomimo, że zakres obowiązków nie ulega zmianie, to jednak awans – jak to awans – wiąże się z wyższą pensją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *