Category Archives: Otmuchów

Jakich błędów nie popełniać, aby nasza kariera nie zwalniała tempa?

jakich błędów nie popełniać żeby kariera nie zwalniała tempa

Czasami zdarza się tak, że kariera nabiera zawrotnego tempa. Jednak często po pewnym czasie nagle zwalnia albo zupełnie staje w miejscu. Zdarza się to również mieszkańcom Otmuchowa, którzy z ochotą wyjeżdżają do większych miast w poszukiwaniu pracy. Niekiedy muszą wrócić w swoje rodzinne strony, bo nie radzą sobie z presją. Co zrobić, aby tego uniknąć? Przede wszystkim nie popełniać pewnych… Read more »

Jak przygotować się do spotkania w sprawie pracy w Otmuchowie?

informacje o pracodawcy Otmochów

Są takie pytania, które zawsze padają z ust rekrutera na rozmowie kwalifikacyjnej. Jednym z takich pytań, jest “co Pan wie o naszej firmie”? Świadomi kandydaci, dobrze przygotowują się do spotkania ze swoim potencjalnym pracodawcą. Dlatego pozyskują informacje dotyczące firmy, jej historii, dotychczasowych osiągnięć czy obsługiwanych klientów. Gdzie można znaleźć informacje na temat pracodawcy? Pewne okrojone informacje, można przeczytać w ofertach… Read more »

Pasja czy praca?

      Brak komentarzy do Pasja czy praca?
praca z pasji

Podejście do pracy głównie z perspektywy zarabianych pieniędzy, jest tendencją dzisiejszych czasów. Wysokie koszty życia w Otmuchowie, ciągle rosnące opłaty, coraz droższe żywność tekstylia i usługi. Nie wspominając już o kosztach wakacji. Nic dziwnego zatem, że wybierając zawód kierujemy się przede wszystkim poziomem zarobków na jakie możemy liczyć wykonując pracę w zawodzie. Jaki jest efekt tak podjętej decyzji dotyczącej naszej… Read more »