Category Archives: Kędzierzyn-Koźle

Płatny staż w sklepie internetowym – to możliwe w każdym mieście w Polsce

staż w sklepie internetowym

Pracę zdalną można wykonywać z każdego zakątka Polski. Dlatego jeśli znajdujesz się w mieście Kędzierzyn – Koźle i masz problem ze znalezieniem pracy – nie poddawaj się. Masz szeroki wachlarz możliwości, tylko po prostu jeszcze o tym nie wiesz. Praca zdalna najczęściej jest możliwa w sklepach internetowym. Jeśli nie mamy doświadczenia w takiej zdalnej pracy, możemy najpierw sprawdzić się na… Read more »

Czy wideo CV zastąpi tradycyjne dokumenty aplikacyjne?

      Brak komentarzy do Czy wideo CV zastąpi tradycyjne dokumenty aplikacyjne?
video CV Kędzierzyn Koźle

Rozwój nowoczesnych technologii przyczynia się do dynamicznych zmian, których efekty widzimy na co dzień. Gdzie się nie obejrzymy, wszędzie życie ułatwiają nam komputery. Przelew internetowy, rozmowy ze znajomymi, sprawdzenie pogody, zarezerwowanie biletów do kina – to rozwiązania, które jeszcze ileś lat temu były czarną magią. Dziś natomiast nie wyobrażamy sobie bez nich życia, a przynajmniej nie byłoby ono tak wygodne,… Read more »

Targi pracy w Kędzierzynie-Koźlu

      Brak komentarzy do Targi pracy w Kędzierzynie-Koźlu
targi pracy Kędzierzyn -Koźle

Rynek pracy w Kędzierzynie-Koźlu dynamicznie się zmienia. Jeszcze kiedyś osoba, która chciała podjąć zatrudnienie musiała we własnym zakresie szukać pracy. Sytuacja znacząco się zmieniła – dziś to praca szuka człowieka. Obecny rynek pracy nastawiony jest na pracownika. Okazuje się bowiem, że w dzisiejszych czasach to pracownik stawia warunki. Dlaczego tak się dzieje? Pracodawcy w Kędzierzynie-Koźlu są zgodni, że nie jest… Read more »