Dla wielu pracowników, kawa jest nieodzownym elementem pracy. W większości firm w Kietrzu, w stołówkach pracowniczych stoją ekspresy do kawy, i każdy pracownik kiedy chce i czuje taką potrzebę, podchodzi i robi sobie kawę. Zdaniem wielu osób, praca bez kawy to nie praca – nic dziwnego, bo faktycznie kofeina robi swoje.

Jeden z pracodawców wpadł na bardzo ciekawy pomysł jeśli chodzi o picie kawy w pracy. Pomysł ten zyskał nazwę “kawa z prezesem”. Podczas takich spotkań przy filiżance kofeinowego napoju, wszyscy pracownicy odrywają się od swoich biurek, żeby spędzić czas na rozmowach z szefem firmy. Dzięki temu mogą bez pośpiechu napić się kawy – z pełnym przyzwoleniem kadry zarządzającej. Rozmowy toczą się wokół tematów związanych z planami rozwojowymi firmy. Omawiane są postępy, jakie nastąpiły w poszczególnych działach.

Kawa z prezesem jest jedną z atrakcji dla wszystkich pracowników. Nic dziwnego, że pracodawca chwali się w ofertach pracy w Kietrzu tą formą integracji firmowej. I pomimo, że kawa z prezesem nie jest realizowana codziennie, to i tak jeden raz w tygodniu w zupełności wystarczy. Pracownicy z przyjemnością wyczekują tego typu spotkań, bo wtedy zamiast standardowej 15-minutowej przerwy każdemu przypada jakieś pół do godziny przyjemnego odpoczynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *