Miasto Baborów leży na Przedgórzu Sudeckim nad rzeką Psiną. Mieszka w nim ponad 3 tysiące mieszkańców. Większą część ludności zamieszkującej tę miejscowość stanowią osoby w wieku 45 – 50 lat. Młodzi zazwyczaj wyjeżdżają do większych miast. Robią to, aby zdobyć lepsze wykształcenie, czy też w pogoni za karierą.

Rzeczywiście w tej miejscowości jest niewiele ciekawych ofert pracy. Jednak również i tutaj się coś znajdzie. Dla chcącego nic trudnego. W Baborowie jest możliwość pracy jako przedstawiciel handlowy. Jest to praca w okolicy miejsca zamieszkania.

Czym może zajmować się przedstawiciel handlowy w Baborowie? Do zadań należących do osoby na tym stanowisku może należeć sprzedaż artykułów do gospodarstw rolnych oraz pozyskiwanie nowych klientów dla firmy. Może być to praca idealna dla osób, które bardzo dobrze znają okolicę, w której mieszkają. Dzięki temu będą mile przyjęte przez klientów, ponieważ po prostu ich znają.

Jakie wymagania często stawia pracodawca względem kandydata na stanowisko przedstawiciela handlowego? Otóż osoba na tym stanowisku musi posiadać minimum średnie wykształcenie. Powinna w sprawny sposób organizować własną pracę i posiadać prawo jazdy kategorii B, ponieważ ta praca wiąże się z nieustannym prowadzeniem samochodu osobowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *