Pracodawcy w Gogolinie wiedzą doskonale, że zdrowy pracownik, to wydajny pracownik. Dlatego starają się na możliwie najwięcej sposobów zadbać o ich zdrowie. Które formy wsparcia zatem działają najlepiej? Na czym powinni się skupić pracodawcy, aby realnie poprawić jakość życia osób, które zatrudniają?

Jednym z najczęściej stosowanych dodatków pozapłacowych jest karta sportowa. Najlepiej będzie jeśli umożliwia ona korzystanie z zajęć sportowych w nieograniczony sposób. Każda osoba jest inna i dla każdego pracownika bliższa może okazać się inna dyscyplina sportu, dlatego pracownik powinien mieć możliwość wyboru formy w jakiej będzie dbał o swoje zdrowie.

Kolejną bardzo często stosowaną formą wsparcia jest pakiet medyczny. Możliwość umówienia wizyty w niepublicznej placówce medycznej – i co za tym idzie – dostępność lekarzy niemalże od ręki i brak konieczności stania w kolejkach za numerkiem, jest niepodważalną korzyścią. Takie rozwiązanie pozwoli regularnie dbać o zdrowie i wykonywać badania profilaktyczne.

Dwa wyżej wymienione rozwiązania pracodawcy oferują najczęściej, ponieważ znacząco wpływają na jakość życia pracowników. W wielu ofertach pracy w Gogolinie znajdziemy takie właśnie benefity pozapłacowe. Niektóre firmy jednak postanowiły pójść jeszcze dalej, oferując osobom zatrudnionym darmowe owoce, soki oraz zdrowe przekąski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *