Przedstawiciele zawodów takich jak: pracownicy produkcyjni, ślusarze, tokarze, pracownicy magazynu, operatorzy maszyn, specjaliści utrzymania ruchu, specjaliści kontroli jakości, kontrolerzy dostaw, specjaliści ds. planowania produkcji a nawet kierownicy zmiany – to stanowiska pracy, które są najbardziej potrzebne w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Bez któregokolwiek z pracowników w całym łańcuchu, mogłyby wystąpić opóźnienia w procesie produkcyjnym – w najlepszym wypadku. W najgorszym, razie – produkcja mogłaby przestać działać, bo operator danej maszyny nie przyszedł do pracy.

Nie jest trudno sobie wyobrazić, jakie konsekwencje niesie za sobą wstrzymanie procesu produkcyjnego. Straty finansowe to być może jeszcze niewiele w porównaniu z niezadowolonymi klientami, a w konsekwencji – ich utratą.

W Namysłowie ponad 30% osób aktywnych zawodowo, uzyskuje zatrudnienie w przemyśle i budownictwie. Prognozy wskazują na rozwój sektora produkcyjnego w tym kierunku. Powstaną nowe miejsca pracy, czego konsekwencją ma być pojawienie się nowych ofert pracy w Namysłowie.

Pojawienie się nowych inwestycji na Namysłowskim rynku, przeważnie cieszy się dużym zainteresowaniem kandydatów chętnych na podjęcie zatrudnienia. Dlatego aby uzyskać propozycję pracy, trzeba być konkurencyjnym pracownikiem. Warto pozyskać wiedzę i przede wszystkim praktykę w zakresie aktualnie wymaganych kwalifikacji zawodowych. Warto zainteresować się kursami doszkalającymi w naszym zawodzie, bowiem dla pracodawcy często aktualne uprawnienia są wystarczającą kartą przetargową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *