Ogłoszenie numer: 9139852, z dnia 2024-07-23

Jeśli szukasz ciekawej pracy pełnej wyzwań, a dodatkowo chcesz się rozwijać zawodowo to PROTEC Sp. z o.o. jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Specjalista ds. Personalnych

Miejsce pracy: Chróścice, ul. Korfantego 43

Opis stanowiska

  • przygotowywanie list płac (umowy o pracę i umowy cywilnoprawne)
  • rozliczanie czasu pracy
  • kompleksowe prowadzenie akt osobowych
  • planowanie i organizowanie szkoleń oraz nadzór nad ich realizacją
  • aktywne poszukiwanie, dobór i selekcja pracowników w procesie rekrutacji zgodnie z polityką firmy
  • zarządzanie procesem komunikacji wewnętrznej
  • realizacja projektów z obszaru miękkiego HR

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w dziale Personalnym
  • doświadczenie w procesach rekrutacyjnych obcokrajowców
  • znajomość przepisów regulujących zatrudnianie obcokrajowców
  • wiedza z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunkowe
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność i terminowość
  • zaangażowanie w wykonywane zadania oraz umiejętność organizacji pracy własnej
  • mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima
  • mile widziana znajomość języka ukraińskiego

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ciągle rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę na pełny etat
  • szkolenia, rozwój i integrację w ramach Akademii Protec
  • pracę w biurze od poniedziałku do czwartku w godzinach 8 – 16, w piątki w godzinach 7 -15
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie: uznaniową, frekwencyjną, zespołową
  • pełne wdrożenie do pracy i wsparcie na każdym etapie rozwoju
  • pracę w przyjaznym zespole
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe benefity: bony podarunkowe i paliwowe, program poleceń pracowniczych, gadżety firmowe, paczki i premie świąteczne, etc.

Powiązane tagi:

2024-07-02

Specjalista ds. personalnych

Knauf Interfer Aluminium sp. z o.o.

opolskie/ Opole

Jako specjalista ds. personalnych będziesz odpowiedzialny za: Zapewnienie...