benefity pozapłacoweZnane, światowej klasy firmy oferują swoim pracownikom szereg różnych udogodnień pozapłacowych, które przekonują ich do podejmowania się zatrudnienia właśnie w tych miejscach. Kreatywne motywatory będą zwiększały efektywność pracy każdego zespołu.

Jakie benefity pozapłacowe stają się coraz bardziej popularne?

Ciekawym i bardzo chwalonym przez wielu pracowników motywatorem jest możliwość ucięcia sobie drzemki w trakcie godzin pracy. Ma to swoje pozytywne skutki, w końcu nawet taki krótki sen w trakcie dnia może w znacznym stopniu obniżyć poziom stresu, a nawet znacznie zwiększyć produktywność dalej osoby! Warto pamiętać o tym, że taka drzemka powinna odbyć się pomiędzy godziną piętnastą, a siedemnastą.

Kolejnym ciekawym benefitem jest tak zwana strefa relaksu. To właśnie w tym „pokoju” przewidziano czas na relaks! W tym pomieszczeniu mogą znaleźć się stoły do bilarda, konsole do gier, a nawet piłkarzyki. Kreatywne spędzenie przerwy w ten sposób może być kojące dla zszarganych nerwów.

Inne nietypowe udogodnienia to… wizyta u firmowego fryzjera albo odprężający masaż! Myślę, że większość z nas nie pogardziłaby dostępem do prywatnego, ale przede wszystkim darmowego masażysty albo fizjoterapeuty. Może to okazać się szczególnie przydatne, jeżeli ktoś wiele godzin pracuje przy komputerze. Kobiety z kolei na pewno docenią benefity w postaci zabiegów upiększających, a mężczyźni darmowy dostęp do siłowni. Pracownicy jednej z dużych, światowych firm mogą każdego dnia, w biurze, medytować przez pół godziny, aby ukoić swój umysł i go odświeżyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *