Jak pewnie każdy wie, posiadając jakąś pasje i zajmując się nią zawodowo, jesteśmy w stanie nigdy nie pracować. Powiedzenie: “Rób to co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować” wydaje się oczywiste. Faktycznie wiele osób, którzy pracują w Niemodlinie, i zajmują się zawodowo czymś, co było wynikiem z ich pasji, to czują się jakby nie chodzili do pracy. Zakres ich obowiązków to w zasadzie zadania, które bardzo lubią wykonywać.

Czy może ta sama zasada funkcjonować, ale w drugą stronę? Czy praca może stać się naszą pasją? Oczywiście, że może. Kiedy i jak to się dzieje? Dobrym przykładem może być praca programisty w Niemodlinie, który realizuje różne projekty. Jeśli dany projekt będzie związany z rozwiązaniem konkretnego problemu np. w centrum logistycznym, wówczas realne wsparcie ich pracy oraz wszelkich procesów a także widoczne zadowolenie pracowników, będą dla takiego programisty najlepszą nagrodą.

Jest to najprostsza droga do zrodzenia się prawdziwej pasji. Kiedy Twoja praca, znacząco wzbogaca czyjąś pracę, to czujesz, że jesteś ważny, a Twoje działania są bardzo potrzebne. Poczucie, że jesteśmy potrzebni w pracy, że to co robimy, rozwiązuje czyjeś problemy, zaspokaja nasze społeczne potrzeby na najwyższym poziomie. Czy może być coś bardziej satysfakcjonującego w pracy programisty? Czy może być coś bardziej budującego wartość pracownika w przypadku przedstawiciela każdego zawodu? Tak właśnie rodzi się pasja z naszej pracy zawodowej w Niemodlinie. Możemy wtedy wierzyć, że oferty pracy dla programistów będziemy wtedy zbierać z każdej możliwej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *