Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Technik fizjoterapii/ fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/24/0246
OBOWIĄZKI:
POPRAWA SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ UCZESTNIKA, PROWADZENIE ZAJĘĆ Z ZAKRESU REHABILITACJI MEDYCZNO-RUCHOWEJ, PROWADZENIE ZAJĘĆ NA BASENIE, PRZYGOTOWANIE GIER I ZABAW DOSTOSOWANYCH DO MOŻLIWOŚCI PSYCHOFIZYCZNYCH UCZESTNIKÓW, PROWADZENIE REHABILITACJI RUCHOWEJ INDYWIDUALNEJ ORAZ GRUPOWEJ NA SIŁOWNI
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE KIERUNKOWE TECHNIK FIZJOTERAPII LUB UKOŃCZONE STUDIA NA KIERUNKU FIZJOTERAPIA, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, EMPATIA, CIERPLIWOŚĆ, WYSOKA KULTURA OSOBISTA

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Powiązane tagi:

2024-04-25

Fizjoterapeuta

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

opolskie/ Niemodlin

Zakres obowiązków fizjoterapeuty, umiejętność wpółpracy w zespole,...

2024-04-16

Praca.pl Sp. z o.o.

opolskie/ Opole

Kluczowe obowiązki: Przeprowadzanie oceny stanu pacjenta Tworzenie i...