Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Starszy specjalista ds. rekrutacji i legalizacji
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/0796
OBOWIĄZKI:
Rekrutacja i selekcja kandydatów, utrzymywanie dobrych relacji z klientami, dbanie o prawidłowy przebieg procesu, ocena legalności pobytu cudzoziemców przed zatrudnieniem, zarządzanie zespołem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: filipiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : znajomość języka filipińskiego, na poziomie co najmniej A1

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 650 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Powiązane tagi:

2024-04-26

Rekruter

opolskie/ Opole

Publikacja ogłoszeń, Pozyskiwanie odpowiednich kandydatów z różnych...

2024-04-18

Specjalista ds. rekrutacji i legalizacji

Rekrutacja i selekcja kandydatów, pozyskiwanie kandydatów do pracy,...