Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Referent ds. gospodarowania majątkiem
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/24/0622
OBOWIĄZKI:
Obsługa strefy płatnego parkowania, prowadzenie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska( BDO, Kobize).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe, staż pracy mile widziany, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, znajomość środowiska w zakresie technicznym, ochrony środowiska.

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Powiązane tagi:

2024-04-30

Młodszy referent ds księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

opolskie/ Strzelce Opolskie

Zgodny z przedłożonym programem stażu przez Organizatora tj. OPS w...

2024-04-28

Referent ds. zatrudnienia i legalizacji cudzoziemców

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

opolskie/ Kędzierzyn-Koźle

WERYFIKACJA LEGALNOŚCI POBYTU I PRACY CUDZOZIEMCÓW, OBSŁUGA PROCESÓW...