Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Psycholog szkolny
Miejsce pracy: Bodzanowice
Numer: StPr/24/0191
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne uczniów, prowadzenie spotkań interwencyjnych i mediacyjnych z uczniami, realizowanie działań psychoedukacyjnych, działania profilaktyczne w celu zapobiegania problemom edukacyjnym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Psycholog

Wymagania inne:

Uprawnienia psychologa w szkole i przedszkolu, dobry kontakt z uczniami w szkole, doskonalenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Bodzanowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 394 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Powiązane tagi:

2024-04-12

Psycholog

Opolski Urząd Wojewódzki w Opolu

opolskie/ Opole

Warunki pracy Praca w Dyspozytorni Medycznej przy ul. Mickiewicza 1 w Opolu...

2024-03-25

Psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

opolskie/ Skorogoszcz

prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych z dziećmi w wieku szkolnym....