Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/0838
OBOWIĄZKI:
czynności związane z produkcją mięsa i wyrobów mięsnych1.Rozbiór tuszek kurczaka: oddzielenie skrzydeł, nóg, filetów i innych części.2.Pakowanie gotowych produktów3.Mieszanie farszów do produkcji parówek i hamburgerów4.Napełnianie parówek5.Zawieszanie parówek do wędzenia6.Rozcinanie parówek7.Pakowanie gotowych wyrobów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Powiązane tagi:

2024-05-03

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

opolskie/ Konradowa

Wykonywanie zadań z zakresu kontroli wizualnej wyrobów, dbanie o utrzymanie...

2024-04-24

opolskie/ Wierzbięcice

Produkcja oraz zbijanie opakowań drewnianych, palet. Wymagania konieczne:...