Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Pracownik działu kadr
Miejsce pracy: Olesno
Numer: StPr/24/0168
OBOWIĄZKI:
Organizowanie pracy własnej zgodnie z zasadami ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska. Przyjmowanie i obsługiwanie interesantów w sprawach kadrowyxh. Zapoznanie się z przepisami regulującymi zagadnienia spraw kadrowych. Zapewnienie przepływu informacji i dokumentów wewnątrz i na zewnątrz komórki organizacyjnej. Zakładanie i prowadzenie rejestrów, ewidencji i spisu prowadzonych spraw w zakresie właściwości kadrowej. Kompletowanie, porządkowanie dokumentacji kadrowej, w tym akt osobistych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olesno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Powiązane tagi:

2024-04-27

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

opolskie/ Kędzierzyn-Koźle

DBANIE O PRAWIDŁOWY PRZEBIEG GROMADZENIA ORAZ PRZECHOWYWANIA DOKUMENTACJI...

2024-03-27