Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Żelazna
Numer: StPr/24/0824
OBOWIĄZKI:
- Wykonywanie prac pomocniczych na budownictwie;- Ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac;- Mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów budowlanych;- Posługiwanie się ręcznymi i elektronicznymi narzędziami budowlanymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Rozumienie właściwości i zastosowań różnych materiałów budowlanychUmiejętność wykonywania prac wykończeniowychMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: ZGODNIE Z ZLECENIEM PRACODAWCY;

Miejsce pracy:

Żelazna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 28,28 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Powiązane tagi:

wczoraj

Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

opolskie/ Urbanowice

Prace żelbetonowe, prace zbrojarskie, prace murarskie, prace ogólnobudowlane...

2024-04-29

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

opolskie/ Olesno

Murowanie, burzenie, docieplenia, tynkowanie, zbrojenie. Wymagania konieczne:...