Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/0852
OBOWIĄZKI:
Ogólne prace biurowe, porządkowanie dokumentów, utrzymywanie porządku, dostarczanie rzeczy eksploatacyjnych, prowadzenie spisu zapasów magazynowych części biurowych, odbieranie telefonów do firmy, umawianie spotkań, oraz inne zadania które zleci przełożony w zakresie prac biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Powiązane tagi:

2024-04-28

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

opolskie/ Opole

wg. programu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące...

2024-04-28

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

opolskie/ Kluczbork

- prowadzenie biura- kontakt z klientem- obsługa urządzeń biurowych-...