Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Opiekun
Miejsce pracy: Kuniów
Numer: StPr/24/0366
OBOWIĄZKI:
- wspieranie uczestników podczas zajęć wspierająco- aktywizujących- pomoc przy prowadzeniu treningów funkcjonowania w życiu codziennym i treningów spędzania czasu wolnego- dbanie o higienę osobistą uczestników, wykonywanie czynności higieniczno- pielęgnacyjnych uczestników- aktywizowanie uczestników do systematycznego uczestnictwa w zajęciach w celu niwelowania absencji- karmienie uczestników, o ile stan zdrowia wymaga tej czynności- pomoc uczestnikom przy załatwianiu potrzeb fizjologicznych, o ile stan zdrowia uczestnika tego wymaga- zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom podczas przebywania z nimi w salach dziennego pobytu, na terenie jadalni, w czasie spacerów, imprez- opieka na uczestnikami podczas dowozu i odwozu do/z placówki-dbanie o porządek w salach terapeutycznych i pozostałych pomieszczeniach w ośrodku- wykonywanie innych zadań zleconych przez dyrektora ŚDS lub wynikających z przepisów prawnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kuniów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

Powiązane tagi:

2024-05-09

Opiekun

opolskie/ Kluczbork

Świadczenie usług mieszkańcom Domu zgodnie ze standardami ujętymi w...