Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Opiekun osoby starszej
Miejsce pracy: Pawłowice (pow. oleski, gm. Gorzów Śląski), Pawłowice
Numer: StPr/24/0181
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie czynności opiekuńczo-wspomagających u osoby starszej, organizowanie czasu wolnego, inicjowanie i podtrymywanie pozytywnych relacji osoby starszej z osobami z najbliższego otoczenia, wykonywanie czynności opiekuńczych i higienicznych, aktywizowanie osoby starszej do samodzielności życiowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pawłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Powiązane tagi:

2024-05-03

Opiekun/opiekunka osoby starszej

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

opolskie/ Opole

Opieka na osobą niesamodzielną, prowadzenie gospodarstwa domowego,...

2024-04-26

opolskie/ Pawłowice (pow. oleski, gm. Gorzów Śląski), Pawłowice

Wykonywanie opiekuńczo-wspomagających, aktywizowanie osoby starszej do...