Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Monter rusztowań
Miejsce pracy: Brzeg
Numer: StPr/24/0372
OBOWIĄZKI:
Monter rusztowańRodzaj wykonywanej pracy: Wykonuje wszelkie roboty remontowo-budowlane, do głównych obowiązków należą wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowanie, tynkowanie oraz ocieplanie budynków.Wykształcenie zawodowe,Staż pracy: nie wymagany,Umiejętności i specjalności: zdolności manualne, podstawowa wiedza budowlana,Uprawnienia: nie wymagane.Inne wymagania: zaangażowanie, sumienność, dokładność.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter rusztowań
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Brzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Powiązane tagi:

2024-05-10

Staż - monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

opolskie/ Opole

pon- pt 6-14 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:...

2024-05-09

Staż - monter mebli

pon- pt 9-17 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...