Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Mechanik - monter maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/24/0337
OBOWIĄZKI:
Zespalanie podzespołów i części w dalsze zespoły oraz wyroby gotowe, budowa maszyn przemysłowych zgodnie z dokumentacją.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zawodowe mechaniczne, dokładność i precyzja, znajomość czytania rysunku technicznego i prac warsztatowych, umiejętność korzystania z narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi, umiejętność pracy w zespole, znajomość podstaw elektroniki. Mile widziane: zdolności manualne, zainteresowania techniką i mechaniką, wyobraźnia przestrzenna.

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 7 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Powiązane tagi:

2024-05-01

Mechanik Działu Utrzymania Ruchu

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu

opolskie/ Głubczyce

wykształcenie techniczne znajomość podstawowych zagadnień związanych z...

2024-04-28

Mechanik-sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

opolskie/ Kędzierzyn-Koźle

DOWÓZ TOWARU DO KLIENTA, POMOCNIK MECHANIKA, OBSŁUGA KOMPUTERA-INTERNETU...