Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Magazynier
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Zakres obowiązków:
  • Transport wyrobów gotowych i komponentów na terenie zakładu
  • Transport towarów w systemie regałów wysokiego składowania
  • Rozładunek i załadunek towarów w samochodach ciężarowych
  • Przestrzeganie zasad BHP oraz standardów jakościowych
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe lub średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub gotowość do odbycia szkolenia
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i bogaty pakiet benefitów, w tym m.in. dodatki za pracę nocną i w systemie zmianowym, 100% płatne nadgodziny, nagrody jubileuszowe i za osiągnięcia
  • Program poleceń pracowniczych
  • Pakiet socjalny: bony świąteczne, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do okularów, karnety Multisport
  • Dofinansowanie do szkoleń zawodowych
  • Rabaty na produkty firmy oraz dofinansowanie do posiłków
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i PPK
  • Wsparcie w ramach różnych programów pracowniczych

Powiązane tagi:

2024-05-16

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

opolskie/ Nysa

wg. programu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania...

2024-05-16

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

opolskie/ Nowa Wieś Mała