Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Magazynier-sprzedawca
Miejsce pracy: Praszka
Numer: StPr/24/0113
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie dostaw towarów, zabezpieczanie towarów przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, a szczególnie lodów przed rozmrożeniem. Odpowiednie rozmieszczanie towarów w urządzeniach chłodniczych. Obsługa urządzeń chłodniczych, stałe monitorowanie ich stanu technicznego i temperatury przechowywania towarów. Przygotowywanie zamówień, informowanie właściciela o konieczności uzupełniania zapasów. Obsługa klientów, sprzedaż towarów. Ewidencjonowanie sprzedaży w kasie fiskalnej, sporządzanie raportów fiskalnych. Przedstrzeganie przeposów BHP i ppoż. na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Praszka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Powiązane tagi:

wczoraj

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

opolskie/ Kędzierzyn-Koźle

PRZYJMOWANIE DOSTAW, WYDAWANIE TOWARU Z MAGAZYNU, PRACA Z KOMPUTEREM,...

2024-05-03

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

opolskie/ Kluczbork

- przyjęcie towaru na magazyn z dostawą- wydawanie towaru z magazynu na salon...