Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Lider zmiany produkcyjnej
Miejsce pracy: Radzikowice
Numer: StPr/24/0252
OBOWIĄZKI:
Koordynowanie działań zespołu produkcyjnego w obrębie zmiany produkcyjnej mających na celu wspieranie procesu czyszczenia, testów i walidacji linii produkcyjnych podczas zmiany dziennej.Zapewnienie nadzoru nad zaplanowanymi aktywnościami przebiegającymi w obrębie 2 i 3 zmiany, mających na celu przygotowanie linii produkcyjnej do procesu testów i walidacji.Przygotowanie i zatwierdzanie pozwoleń na pracę. Raportowanie przebiegu zmiany produkcyjnej, nadzór nad dokumentacją procesową oraz codziennymi kontrolami. Monitoring operacji w systemie SAP w całym obszarze produkcyjnym. Nadzór nad utrzymaniem porządku i czystości obszaru produkcyjnego zgodnie z założeniami programu ROCE (5S, Zero Zapylenia oraz Zapobieganiu Zanieczyszczeniom). Koordynacja pracy firm zewnętrznych wspierających proces czyszczenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie. Zaangażowanie oraz zdecydowanie w podjętych inicjatywach dotyczących procesu przygotowania do masowej produkcji. Doświadczenie w zarządzaniu i budowaniu zespołu pracowników. Umiejętności określania priorytetów dla powierzonych zadań. Dyspozycyjność do pracy w zmieniających się warunkach i umiejętności szybkiego dostosowywania się do sytuacji. Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, oraz podejmowania decyzji pod presją czasu. Bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne. Gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 brygadówka).Dobre zrozumienie wytycznych EHS dotyczących systemu pozwoleń na pracę, LOTO, prac w przestrzeni zamkniętej oraz prac z pracownikami firm zewnętrznych.

Miejsce pracy:

Radzikowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Powiązane tagi:

2024-04-16

Kierownik zmiany

Klient portalu Praca.pl

opolskie/ Krapkowice

Delegowanie zadań podległym pracownikom, kontrolowanie, Odpowiedzialność za...