Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Kucharz
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/24/0382
OBOWIĄZKI:
PRAWIDŁOWE I ZGODNE Z RECEPTURĄ PRZYRZĄDZANIE POSIŁKÓW, UTRZYMANIE W NALEŻYTEJ CZYSTOŚCI POMIESZCZEŃ KUCHNI I JEJ ZAPLECZA, PRZESTRZEGANIE ZASAD HACCP ORAZ BHP
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE GASTRONOMICZNE ORAZ ZNAJOMOŚĆ BRANŻY, DOŚWIADCZENIE W PRACY NA STANOWISKU KUCHARZA MIN. 5 LAT, UMIEJĘTNOŚCI ORGANIZACYJNE, SKRUPULATNOŚĆ I DBAŁOŚĆ O NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ POTRAW, DYSPOZYCYJNOŚĆ, KOMUNIKATYWNOŚĆ, BADANIA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNE, DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA POLSKIEGO W MOWIE

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Powiązane tagi:

2024-04-26

Kucharz / Kucharka

Sala bankietowa Nowa Baśń i Restauracja Kredens

opolskie/ Nysa

Jeśli jesteś osobą, która: Posiada doświadczenie na podobnym stanowisku,...

2024-04-26

Kucharz

opolskie/ Kędzierzyn-Koźle

PRAWIDŁOWE I ZGODNE Z RECEPTURĄ PRZYRZĄDZANIE POSIŁKÓW, UTRZYMANIE W...