Praca: Kasjer - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Kasjer - sprzedawca
Miejsce pracy: Łambinowice
Numer: StPr/19/0511
OBOWIĄZKI:
Dbanie o ekspozycję towarów, obsługa klienta, wsparcie oraz nawiązywanie relacji z klientem. Dbanie o porządek na sali sprzedaży.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: książeczka do badań sanitarno-epidemiologicznych*

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe mile widziane, książeczka sanitarno-epidemiologicza lub gotowość do jej wyrobienia.

Miejsce pracy:

Łambinowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie