Praca: Młodszy specjalista ds. personalnych

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Młodszy specjalista ds. personalnych
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Nr ref.: MSP/ST/2018

Opis stanowiska:

  • kierowanie obszarem wdrożenia pracowników
  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej oraz rozliczeniowej pracowników
  • wprowadzanie i aktualizacja danych personalnych
  • obsługa administracyjna pracowników

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość prawa pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • znajomość narzędzi twardego HR
  • mile widziana znajomość narzędzi miękkiego HR
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/mlodszy-specjalista-ds-personalnych_1894306.html