Category Archives: Kluczbork

Czy brak doświadczenia i wykształcenia utrudnia znalezienie pracy w Kluczborku?

czy brak doświadczenia utrudnia znalezienie pracy

Jednym z najważniejszych elementów przy aplikowaniu na dane stanowisko jest zwrócenie uwagi pracodawcy swoim CV. W Kluczborku pracodawcy zwracają uwagę na to, aby było ono atrakcyjne. Brak dyplomu, który świadczyłby o ukończeniu uczelni albo niewielkie doświadczenie może okazać się niemałą przeszkodą w zdobyciu wymarzonego stanowiska. Ale należy pamiętać o tym, że potencjał rekrutowanych nie jest jednolity. Często główną rolę ogrywa… Read more »

Praca jako Specjalista ds. Public Relations w Kluczborku

Specjalista ds. PR Kluczbork

Mieszkańcy Kluczborka, którzy szukają pracy w PR, często zastanawiają się nad wyjazdem za pracą do większego miasta. Wiadomo, że w bardziej rozwiniętym mieście swoje siedziby mają większe firmy, które bez wątpienia chcą zatrudnić nowych pracowników. Jednak nie trzeba wyjeżdżać do tych największych miast w Polsce, żeby uzyskać zatrudnienie w wymarzonym zawodzie. Okazuje się bowiem, że całkiem sporo jest publikowanych ofert… Read more »

Kształcenie zawodowe wobec oczekiwań lokalnego rynku pracy w Kluczborku

jaki zawód warto wybrać

Równowaga na rynku pracy w Kluczborku zakłada sytuację, kiedy popyt na pracę jest równy jej podaży. Wszyscy mieszkańcy zgodnie twierdzą, że zachowanie równowagi w kwestii zatrudnienia, z pewnością przyczyniłoby się do wzrostu jakości życia. Jeśli praca byłaby na miejscu – w dodatku dobrze płatna, nikt nie rozważyłby wyjazdu z rodzinnego miasta – za wyższą pensją. A co w sytuacji, kiedy… Read more »