Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Olesno
Numer: StPr/24/0156
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się zobowiązującymi przepisami, obsługa urządzeń peryferyjnych, archiwizacja dokumentów oraz akt sprawy, nauka przyjmowania korespondencji biurowej, zapoznanie się oraz obsługa elektronicznego systemu zarządzania dokumentacją, obsługa ystemu SOD oraz SSR, prowadzenie spraw z zakresu współpracy, współdziałania z jednostakami organizwiązku OSP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olesno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Powiązane tagi:

2024-04-28

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

opolskie/ Opole

wg. programu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące...

2024-04-28

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

opolskie/ Kluczbork

- prowadzenie biura- kontakt z klientem- obsługa urządzeń biurowych-...