Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Technik prac biurowych w wydziale organizacyjnym
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/24/1362
OBOWIĄZKI:
WPROWADZANIE KORESPONDENCJI PRZYCHODZĄCEJ W POSTACI TRADYCYJNEJ I ELEKTRONICZNEJ DO SYSTEMU SOD365, ROZDZIELANIE DOKUMENTÓW W POSTACI TRADYCYJNEJ ZGODNIE Z DEKRETACJĄ, PRZYJMOWANIE I KOMPLETOWANIE KORESPONDENCJI I PRZESYŁEK POCZTOWYCH WYCHODZĄCYCH, W TYM WERYFIKACJA POPRAWNOŚCI PRZYGOTOWANEJ LISTY WYSYŁEK (E-NADAWCA), OBSŁUGA INTERESANTÓW STAROSTWA POPRZEZ PRZYJMOWANIE PRZESYŁEK POCZTOWYCH, PISM, WNIOSKÓW I INNYCH DOKUMENTÓW, UDZIELANIE INFORMACJI, KIEROWANIE DO ODPOWIEDNICH WYDZIAŁÓW, SKANOWANIE/KOPIOWANIE DOKUMENTÓW, ZGODNIE Z ZAPOTRZEBOWANIEM, OBSŁUGIWANIE SYSTEMU ELEKTRONICZNEGO OBIEGU DOKUMENTÓW SOD36, WYKONYWANIE INNYCH CZYNNOŚCI ZLECONYCH PRZEZ KIEROWNIKA WYDZIAŁU
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE CO NAJMNIEJ ŚREDNIE, OBSŁUGA PROGRAMÓW KOMPUTEROWYCH, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, SPRAWNY INTELEKTUALNIE

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Powiązane tagi:

2024-10-18

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

opolskie/ Kluczbork

- prace biurowe, realizacja projektów, realizacja celów statutowych...

2024-10-18

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

opolskie/ Lewin Brzeski

prace biurowe, pryzjmowanie i rejestrowanie wniosków zasiłków powodziowych,...