Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Technik mechanik
Miejsce pracy: Radzikowice
Numer: StPr/24/0320
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej praca w systemie zmianowym, wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych, montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych, pomiary parametrów procesów technologicznych, prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej, optymalizację czasu trwania i sposobu wykonania prac remontowych i przeglądów okresowych, obsługę narzędzi/maszyn konwencjonalnych (wiertarki, szlifierki, itp).Tworzenie instrukcji pracy oraz pozostałych procedur. Raportowanie wykonanych zleceń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie techniczne (mechatronika, mechanika lub pokrewne), praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki / pneumatyki, znajomość techniki napędowej / przekładnie. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym. Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym. Znajomość pakietu MS Office. Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz podstawy rysunku technicznego. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Radzikowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Powiązane tagi:

dzisiaj

Mechanik Serwisu / Młodszy Mechanik Serwisu

Interhandler Sp. z o.o.

opolskie/ Skarbimierz-Osiedle, ul. Smaków 12

Opis stanowiska: wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn...

2024-10-13

Mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

opolskie/ Nakło

Typowe obowiązki mechanika samochodowego Wymagania konieczne: Wykształcenie:...