Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Stylistka paznokci
Miejsce pracy: Olesno
Numer: StPr/24/0313
OBOWIĄZKI:
Stylizacje żelowe, hybrydowe, mineralne. Manicure męski oraz wszystkie zabiegi związane ze stopami.Zapisywanie klientów na wizyty. Dezynfekcja i sterylizacja narzędzi oraz dbanie o swoje miejsce pracy.Praca dwuzmianowa: 7:00-15:00, 12:00-20:00.Wymagane kwalifikacje:Ukończone kursy stylizacji paznokci i pedicure.Wymagane umiejętności:Dobry kontakt z ludźmi, umiejętność sprzedaży usług.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: manicure i stylizacja paznokci

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olesno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Powiązane tagi:

2024-10-19

Stylistka rzęs

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

opolskie/ Paczków

Profesjonalna stylizacja rzęs, modelowanie, doradztwo. Wymagania inne:...

2024-10-19

Manikiurzystka

Profesjonalna stylizacja paznokci, przedłużanie paznokci, uzupełnianie,...