Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - pomoc nauczyciela
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/1526
OBOWIĄZKI:
pon- pt 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

zaświadczenie o niekaralnośći, książeczka do celów sanitarno- epidemilogicznych, dobra komunikacja z dzieckiem i współpracownikami, kreatywność, cierpliwość, wyrozumiałość, empatia, mile widziane predyspozycje plastyczne, muzyczne, spokój, opanowanie, kultura osobista, estetyka, sprawność ruchowa, brak przeciwskazań zdrowotnych w odniesieniu do pracy z małymi dziećmi

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Powiązane tagi:

2024-09-08

opolskie/ Opole

pon. - pt. 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:...

2024-07-08

Asystent opiekuna kolonii

pomoc w opiece nad uczestnikami kolonii, przede wszystkim towarzyszenie w...