Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/24/0833
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, UPRZEJMA OBSŁUGA KLIENTA I SPRZEDAŻ ASORTYMENTU ZNAJDUJĄCEGO SIĘ W SKLEPIE, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W SKLEPIE I NA STANOWISKU PRACY, OPIEKA NAD ŻYWYM INWENTARZEM, ŻYWIENIE I UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W OBRĘBIE KLATEK ZE ZWIERZĘTAMI, PRZYJMOWANIE, WYKŁADANIE I WŁAŚCIWA EKSPOZYCJA TOWARU
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, BRAK OBAWY PRZED ZWIERZĘTAMI, KOMUNIKATYWNOŚĆ

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Powiązane tagi:

2024-09-06

Pracownik Sprzedaży

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

opolskie/ Opole, ul. Partyzancka

Do Twoich głównych zadań będzie należało: Profesjonalne doradztwo i...

2024-09-06

Staż - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

opolskie/ Opole

pon- pt 9-17 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące...