Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Olesno
Numer: StPr/24/0137
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie produktów do sprzedaży i ich wyeksponowanie -wykładanie towarów na sklep, przyjmowanie i wydawanie towarów wg. dokumentów dostaw i sprzedaży, sprawdzanie dat ważności produktów, inkasowanie należności za sprzedane produkty-obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta na stanowisku garmażeryjnym, współpraca w przygotowaniu zamówień towarów, dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olesno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Powiązane tagi:

wczoraj

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku

opolskie/ Prudnik

bsługa kasy fiskalnej, sprzedaż lodow, deserów, kawy oraz nauka...

wczoraj

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

opolskie/ Niemodlin

obsługa klientów i kasy fiskalnej , przyjmowanie , metkowanie i wykladanie...