Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/24/1232
OBOWIĄZKI:
SPRZĄTANIE I DEZYNFEKCJA SAL LEKCYJNYCH, SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ BIUROWYCH, MYCIE OKIEN, OBSŁUGA SPRZĘTU TYPU KARCHER, PASTOWANIE PODŁÓG, PRANIE I WYMIANA FIRANEK, KONTROLA ZABEZPIECZEŃ (OKNA, DRZWI, URZĄDZENIA ELEKTRYCZNE), PIELĘGNACJA TERENU ZIELONEGO (PASAŻE ORAZ TEREN PRZED SZKOŁĄ)
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

UCZCIWOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, PRACOWITOŚĆ

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Powiązane tagi:

2024-10-18

Woźna oddziałowa

opolskie/ Łany

ŚCISŁA WSPÓŁPRACA Z NAUCZYCIELKAMI ODDZIAŁU W ZAKRESIE OPIEKI NAD...

2024-10-17

Pracownik utrzymania czystości

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

opolskie/ Nysa

Sprzątanie biur, korytarzy i sanitariatów. Zatrudnienie na 1/2 etatu. Godziny...