Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Konradowa
Numer: StPr/24/0739
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie porządku na zakładzie - pomieszczenia biurowe, sale konferencyjne, zamiatanie/odkurzanie podłóg oraz ich mycie, czyszczenie powierzchni szklanych, półek, szaf, opróżnianie, wyrzucanie śmieci, sprzątanie pomieszczeń socjalnych, kuchennych. Mycie, uzupełnianie dozowników do mydeł, ręczników, uzupełnianie środków higieny, robienie i wywieszanie prania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Braku przeciwwskazań do pracy fizycznej, dokładności oraz sumienności w powierzonych obowiązkach, elastyczności oraz dopasowania do naszego grafiku pracy.

Miejsce pracy:

Konradowa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 29 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Powiązane tagi:

2024-10-18

Woźna oddziałowa

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

opolskie/ Łany

ŚCISŁA WSPÓŁPRACA Z NAUCZYCIELKAMI ODDZIAŁU W ZAKRESIE OPIEKI NAD...

2024-10-18

Sprzątaczka

opolskie/ Kędzierzyn-Koźle

SPRZĄTANIE I DEZYNFEKCJA SAL LEKCYJNYCH, SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ BIUROWYCH,...