Ogłoszenie numer: 9145003, z dnia 2024-07-25

Jeśli szukasz ciekawej pracy pełnej wyzwań, a dodatkowo chcesz się rozwijać zawodowo to PROTEC Sp. z o.o. jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi

Miejsce pracy: Chróścice, ul. Korfantego 43

Opis stanowiska

  • Prowadzenie list płac.
  • Rozliczanie czasu pracy.
  • Zarządzanie dokumentacją pracowniczą.
  • Organizacja szkoleń.
  • Rekrutacja nowych pracowników.
  • Zarządzanie komunikacją wewnętrzną.
  • Realizacja projektów HR.

Wymagania

  • 3 lata doświadczenia w HR.
  • Doświadczenie w rekrutacji obcokrajowców.
  • Znajomość przepisów o zatrudnianiu obcokrajowców.
  • Wiedza z zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Minimum średnie wykształcenie, preferowane kierunkowe.
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
  • Rzetelność, terminowość.
  • Organizacja pracy.
  • Preferowana znajomość Comarch ERP Optima i języka ukraińskiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.
  • Umowa o pracę na pełny etat.
  • Programy szkoleniowe i rozwojowe.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
  • Praca w przyjaznym zespole.
  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie.
  • Dodatkowe benefity: bony, gadżety, paczki świąteczne itp.

Powiązane tagi:

2024-10-22

Talent Acquisition Specialist

ManpowerGroup

opolskie/ Radzikowice

Zakres zadań: Wspieranie i współpraca z działami biznesowymi w zakresie...

2024-10-15

Mobilny Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju

AGATA Spółka Akcyjna

opolskie/ Opole

Twój zakres obowiązków Będziesz mieć realny wpływ na rozwój pracowników...