Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/1295
OBOWIĄZKI:
Analiza wydatków towarówBenchmark, analiza i monitorowanie rynków dostaw Prowadzenie zapytań ofertowych, zbieranie ofert oraz planowanie i przeprowadzanie negocjacji z dostawcami z podejściem TCONegocjowanie umów ramowych i projektowychPodejmowanie działań oszczędnościowych w ramach założonych harmonogramów i oczekiwań budżetowychWsparcie działu Łańcucha Dostaw w przypadkach wymagających działań eskalacyjnych u dostawców Koordynacja i odpowiedzialność za zarządzanie cenami zakupionych częściMonitorowanie i rozwijanie wydajności dostawców Szacowanie kosztów części na etapie pozyskiwania projektuTworzenie koncepcji zakupów nowych komponentówMonitoring, koordynacja i zapewnienie gotowości dostawcy w zakresie PPAP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: umiejętność prezentacji i negogacji
Uprawnienia: obsługa progrmu excel

Wymagania inne:

Umiejętność pracy w organizacji międzynarodowej i współpracy z międzynarodowymi dostawcamiUmiejętność obsługi systemu SAPWykształcenie min. średnie zawodowe (inżynieria mechaniczna lub zakupy/łańcuch dostaw/ekonomia/finanse)Min. 5 lat doświadczenia w zakupach materiałów bezpośrednich lub towarów Capex i narzędzi w sektorze motoryzacyjnym (firma produkcyjna) Rozumienie indyjskiego rynku dostawców różnych towarówRozumienie struktury kosztów i umiejętność analizy podziału kosztów z podejściem TCO

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 13 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Powiązane tagi:

2024-08-29

Specjalista ds. zakupów technicznych

KRONOSPAN OSB Sp. z o.o

opolskie/ Strzelce Opolskie

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie Twoje obowiązki: Realizacja wybranych...

2024-08-29

Specjalista ds. Zakupów

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

opolskie/ Opole

Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Zakupów, która...