Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Skarbimierz-Osiedle
Numer: StPr/24/0421
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie relacjami z klientami; zapewnienie wysokiej jakość usług• Monitorowanie i prognozowanie celów sprzedażowych i raportowanie wyników• prognozy długoterminowe i krótkoterminowe• Współpraca z innymi działami w firmie; codzienny kontakt z centralą w Japonii i biurem sprzedażowym w Niemczech
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: japoński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Uprawnienia: budowanie dobrych relacji z ludźmi, nastawienie pro-klienckie, nienaganna kultura osobista
Uprawnienia: Biegła znajomość pakietu Office

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : wysokie umiejętności w obsłudze klienta[Umiejętność 1] : wysokie umiejętności analityczne i negocjacyjne[Inne] : 1 rok i 2 miesiące doświadczenie w obsłudze klienta;

Miejsce pracy:

Skarbimierz-Osiedle

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Powiązane tagi:

wczoraj

Przedstawiciel / Przedstawicielka ds. Sprzedaży ubezpieczeń majątkowych

TUiR Allianz Polska S.A.

opolskie/ Opole

Twoje Zadania: Pozyskiwanie klientów : Aktywne zdobywanie nowych klientów i...

2024-10-08

Doradca Klienta Biznesowego ds. OZE

Polenergia Fotowoltaika S.A.

Twój zakres obowiązków Doradztwo Klientom w zakresie rozwiązań energii...