Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Specjalista ds. marketingu i reklamy
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/24/0641
OBOWIĄZKI:
WIZUALIZACJA PROMOCYJNA FIRMY (PROJEKTOWANIE REKLAM, WIZYTÓWEK, ULOTEK ITP.), ORGANIZACJA, PROWADZENIE, AKTUALIZACJA WITRYNY FIRMOWEGO SKLEPU INTERNETOWEGO, OBSŁUGA STRONY INTERNETOWEJ FIRMY I KONT W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH, PRZYGOTOWYWANIE AKCJI PROMOCYJNYCH, KSZTAŁTOWANIE WIZERUNKU FIRMY W MEDIACH I NA FORUM OPINII PUBLICZNEJ, ŚCISŁA WSPÓŁPRACA Z DZIAŁEM SPRZEDAŻY
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

DOBRA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI PROGRAMÓW GRAFICZNYCH, DOBRA ORGANIZACJA PRACY ORAZ UMIEJĘTNOŚĆ ZARZĄDZANIA CZASEM, KOMUNIKATYWNOŚĆ ORAZ UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, KREATYWNOŚĆ I INNOWACYJNOŚĆ W PODEJŚCU DO ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Powiązane tagi:

2024-09-08

Staż - specjalista ds. marketingu i handlu

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

opolskie/ Opole

pon. - pt. 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

2024-08-20