Ogłoszenie numer: 9146881, z dnia 2024-07-26

SILCOM Multimedia Polska Sp. z o.o.

SILCOM Multimedia Polska, Sp. z o.o., wieloletni producent i dystrybutor multimedialnych programów edukacyjnych dla szkół podstawowych.

Więcej informacji o firmie i naszych produktach znajdą Państwo na www.silcom-multimedia.pl

Specjalista ds. Handlu

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • promowanie i umacnianie wizerunku firmy na rynku
  • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z dotychczasowymi klientami
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • raportowanie wyników

Wymagania

  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów
  • umiejętności negocjacyjne, nastawienie na sukces
  • wysoka kultura osobista
  • inicjatywa oraz zaangażowanie
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu relacji handlowych
  • wewnętrzna motywacja i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność w działaniu, pracowitość i chęć rozwoju
  • wykształcenie: minimum średnie
  • prawo jazdy
  • biegła znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedaży
  • stała podstawa + prowizja ze sprzedaży
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia produktowe oraz sprzedażowe, stałą pomoc i wsparcie ze strony firmy
  • dużą samodzielność działania
  • możliwość wykonywania części obowiązków w domu

Powiązane tagi:

wczoraj

Przedstawiciel Handlowy

Producent Stolarki PCV i AL BEWI

opolskie/ Źlinice

Zakres obowiązków realizacja polityki sprzedażowej i założonych celów...

2024-10-25

Pofam Poznań sp. z o.o.

opolskie/ Opole

Opis stanowiska nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem...