Firma LWZ Sp. z o.o. w Żórawinie powstała w 2016 roku, jedyny właściciel to firma Leonhard Weiss GmbH & Co. KG. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów LWZ Sp. z o.o. realizuje każdego dnia wysoko specjalistyczne usługi budowlane w zakresie branży kolejowej.

Spawacz szyn kolejowych
Opis stanowiska:
  • Spawanie termitowe oraz zgrzewanie szyn kolejowych i tramwajowych na terenie całej Polski.
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w delegacjach na terenie całego kraju.
  • Prawo jazdy w kat. B.
  • Doświadczenie w pracy na torach.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Opieka medyczna.
  • Dodatkowe ubezpieczenie.
  • Możliwość rozwoju oraz uprawnień spawalniczych.
Proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Powiązane tagi:

wczoraj

Spawacz MIG/ MAG/ TIG

ManpowerGroup

opolskie/ Opole

Miejsce pracy: Opole Do Twoich obowiązków będzie należało: Spawanie...

2024-10-18

Spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach

opolskie/ Głubczyce

obsługa spawarki Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...