Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Robotnik leśny
Miejsce pracy: Starowice Dolne
Numer: StPr/24/0440
OBOWIĄZKI:
Robotnik leśnyRodzaj pracy wykonywanej: wykonywanie prac związanej z hodowlą i ochroną lasu, wykonywanie prac konserwacyjnych, naprawczych - grodzenie, pomoc przy zrywce kłody.Preferowane kwalifikacje: bez znaczenia - osoba do przyuczenia na stanowisku,Staż pracy w zawodzie: nie wymagany - osoba do przyuczenia na stanowisku,Umiejętności specjalności: ----Uprawnienia kursy: ----Inne wymagania: prawo jazdy kat. B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik leśny
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Starowice Dolne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Powiązane tagi:

2024-10-23

Robotnik

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

opolskie/ Nysa

prace porządkowe przy usuwaniu skutków powodzi Wymagania konieczne:...

2024-10-23

Robotnik placowy

Prace porządkowe na terenie firmy: koszenie trawy, zamiatanie, odśnieżanie....